czwartek, 24 listopada 2016

Krótko przed spotkaniem Manchester United-Feyenoord

W czwartek 24 listopada o godzinie 21.05 na Old Trafford, gospodarze tego spotkania Manchester United podejmą Feyenoord podczas 5 kolejki Ligi Europy. Jest to spotkania o być albo nie być w dalszej części rozgrywek dla podopiecznych Jose Mourinho.

Mecz pomiędzy Fenerbahce a Zorią już się zakończył i gospodarze wygrali pewnie 2:0. Jeśli w tym spotkaniu Feyenoord wygra to Manchester United odpadam z rozgrywek. Holendrzy mają 7 punktów a gospodarze spotkania 6 punktów.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w Holandii, Feyenoord wygrał skromnie po średnim spotkaniu 1:0 a bramkę zdobył Tony Vilhena, który ostatnio przeżywa smutne chwilę. W zeszłym tygodniu stracił matkę. Holender zaimponował tym, że nie poprosił o przerwę tylko zagrał w ostatnim spotkaniu ligowym gdzie fani Feyenoordu okazali mu wsparcie. Piękna chwila, link wrzucę poniżej.

Czerwone Diabły w Lidze Europy grają w kratkę. Najlepszy mecz rozegrali w 3 kolejce z Fenerbahce gdzie 4:1. U siebie piłkarze Mourinho na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony by nie odpaść już w fazie grupowej. Henrich Mkhitaryan ma otrzymać szansę gry od pierwszych minut.

Feyenoord w tym sezonie w rozgrywkach ligowych prezentuje dobrą dyspozycję. Na 13 spotkań przegrali tylko raz. W Lidze Europy strzelili zaledwie 3 bramki, remisując z najsłabszą Zorią. Piłkarze Van Bronckhorsta wiedzą o co grają i łatwo się nie podadzą.